Üdvözöljük a Szekszárd AC honlapján!

Tisztelt látogatónk!

Szeretettel üdvözöljük a Szekszárd Asztalitenisz Club (SZAC) hivatalos internetes oldalán.

A portálon klubunkkal kapcsolatos történésekről számolunk be követőinknek, a sportszerető közönségnek.

Klubunk az elmúlt években Magyarország legsikeresebb együttesévé lépett elő. A legutóbbi négy szezonban négy bajnoki aranyérmet szereztünk az Extraligában, egy alkalommal megnyertük, kétszer ezüstérmesek, egyszer pedig bronzérmesek lettünk a Klubcsapatok Szuperligájában. A Bajnokok Ligájában pedig egy bronzérmet nyertünk (részletek a Sikereink fül alatt).

Az elmúlt években olyan kiváló játékosok fordultak meg csapatunkban, mint a világranglista akkori hetedik helyezettje, a tajvani Cseng-I Csing, a korábbi Európa-bajnok svéd-kínai Li Fen, az oroszok klasszisa, Polina Mihajlova, az ukrán Tetyana Bilenko, a litván Ruta Paskauskiene vagy a magyar válogatott egykori és mai alapemberei közül Madarász Dóra és Lovas Petra.

Az Extra Liga 2018/2019-es idényében aranyérmes csapatunk, balról: Szily György edző, Imre Leila, Tetyana Bilenko, Bálint Bernadett, Ruta Paskauskiene, Madarász Dóra, Türei Ferenc klubmenedzser és Nátrán Roland, a Magyar Asztalitenisz Szövetség elnöke

A SZAC jelenleg saját nevelésű fiatal játékosokkal az NB I-es bajnokság Dél-Nyugat csoportjában szerepel.

Könyvjelzőkhöz Közvetlen link.

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.